Модель в Агентсво Українська агенція шукає гарних дівчат Onlyfans🫰🏻💸

zlata_modelHR

Новичок
Сообщения
2
Баллы
3
Возраст
26
Страна, город
Варшава
Пол
Женщина
Добрий день! Українська агенція шукає моделей для роботи на Onlyfans🔥

⚡️Наша агенція пропонує повний контроль вашого облікового запису Onlyfans, просування аккаунта, якісна реклама. Листування, секстинг, пости, історії, продаж контенту ведуть наші оператори. Робота на вашій анкеті 24/7. Допомога з ідеями для контенту та створення образів.

💰Оплата: на будь-який зручний вам спосіб
Оплата і звіти по заробітку за вашим запитом!

💵 Перший місяць може бути викликом, і ваш заробіток може варіюватися. Не забувайте, що в цій індустрії великі заробітки часто приходять з досвідом. Тож, терпіння і наполегливість можуть привести вас до фінансового успіху в майбутньому. Якщо вам хтось обіцяє одразу золоті гори, то можете бути впевнені - це шахраї!

✨Вимоги до моделі:

1. Вік: від 18 років.

2. Надійний інтернет: Надійне підключення до інтернету з високою швидкістю обов'язкове, щоб надавати високоякісний контент.

3. Комп'ютер та обладнання: телефон або ноутбук з хорошою продуктивністю, камера високої роздільної здатності, аудіообладнання і хороший мікрофон для кращої якості передачі.

4. Хороший зовнішній вигляд і стиль: Доглянутий зовнішній вигляд і здатність створювати образи, які привертають увагу глядачів. Ми в цьому вам допоможемо.

5. Графік роботи: Готовність працювати відповідно до певного графіка, який може включати в себе вечірні та нічні години, оскільки аудиторія може бути численною і з різних часових поясів.

5. Креативність та автентичність: Уміння вигадувати унікальні та цікаві шоу, а також бути самим собою і не грати роль, якщо це не відчувається природним.

6. Підтримка та навчання: Готовність навчатися і покращувати навички, а також звертатися за підтримкою до агенції або платформи, якщо це необхідно.

📌Від вас вимагається:
1. Робити раз на 7-10 днів контент план (основний характер контенту думаю розумієте).
2. Бути на зв'язку для виконання спецзамовлень (можливість здійснювати відеодзвінки з клієнтами величезний плюс, бажано, але не обов'язково).

❗️Цікавить тільки довгострокова співпраця.

Зв'язок тг: @zlatamodelsHR
 

zlata_modelHR

Новичок
Сообщения
2
Баллы
3
Возраст
26
Страна, город
Варшава
Пол
Женщина
Шукаємо дівчат від 18 до 55 років, які готові працювати та заробляти великі гроші💸
 
Сверху